Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Középfokú központi írásbeli 2023

TÁJÉKOZTATÓ A KÖZÉPFOKÚ KÖZPONTI ÍRÁSBELI FELVÉTELI VIZSGÁKRÓL 

Az írásbeli vizsga időpontja: 2023. január 21. (szombat) 10 óra

 
Amennyiben a tanuló a fenti időpontban alapos indokkal, neki fel nem róható ok miatt nem tud megjelenni, előzetesen írásban benyújtott kérelemmel és igazolással pótló írásbeli vizsgát tehet.

Pótló időpont: 2023. január 31. (kedd) 14 óra

Fontos tudnivalók:
Kérjük azokat a tanulókat, akik a központi írásbeli vizsgára történő a jelentkezési lapjukat az iskolánkba küldték, hogy a vizsga megkezdése előtt 30 perccel, vagyis 9.30-kor jelenek meg a Győri Kovács Margit Iskolában, Győr, Répce u. 2. (írásbelire kijelölt termek: jobb szárny II. emelet 42, 44-es, 46-as, I. emelet 22-es terem).

Minden felvételiző hozzon magával személyazonosításra alkalmas fényképes igazolványt.
Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy az iskolába csak a vizsgázó diákok léphetnek be.

Az írásbeli vizsga menete:
A tanulók az első részben a magyar nyelvi feladatlapot oldják meg (45 perc), ezt követően 15 perc szünet lesz, majd a matematika feladatlap megoldása következik (45 perc).

A feladatlapok kitöltéséhez kék toll, a rajzokhoz ceruza használható.
A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható.
A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő, ceruza, radír) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.

A sajátos nevelési igényű diákok a határozatukban feltűntetett kedvezményekre, többletidőre és segédeszközök használatára jogosultak.

Tájékoztatásul közöljük, hogy a kijavított dolgozatokat megtekinteni és a dolgozatokról készült értékelő lapot átvenni személyesen (szülővel együtt) 2023. január 31-én (kedd) 8.00 és 16.00 óra között lehet a 26-os titkársági teremben.

A pótló időpontban írt dolgozatok esetén az értékelő lap átvételének időpontja: 2023. február 8. (szerda).

Észrevételek:
A dolgozatok megtekintésekor a vizsgázó szülője a feladatlapokról elektronikus úton (pl. digitális fényképezőgép, telefon) másolatot készíthet. Kizárólag a hivatalos javítási-értékelési útmutatótól eltérő értékelés esetén a vizsgázó törvényes képviselője, a megtekintést követő első munkanap 16 óráig, írásban észrevételeket tehet.

Jó felkészülést, eredményes vizsgát kívánunk!


Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.