Iparművészeti szakgimnázium - beiskolázás

Középfokú felvételi RAJZKÉSZSÉG FELMÉRÉS

Iparművészeti Szakgimnázium - BEMUTATKOZÓ VIDEÓ ⇒

Nyitott Kapuk Napja - a GYŐRI HÍREK bemutató kisfilmje iskolánkról ⇒

Iparművészeti Szakgimnázium - BEISKOLÁZÁSI TÁJÉKOZTATÓ a 2024 / 2025. tanévre (pdf) ⇒
- A tájékoztató megtekintéséhez kérjük, kattintson a kiemelésre!

Iparművészeti Szakgimnázium - NYITOTT KAPUK NAPJA
Időpont:  2023. november 15. szerda 15:00' / 2023. november 22. szerda 15:00'

Tájékoztató a középfokú központi írásbeli felvételi vizsgákrólLetöltés PDF
Felvételi a középfokú iskolákban a 2023/2024. tanévben - OH tájékoztató ⇒ (pdf)
ájékoztató az általános iskolák 8. évfolyamos tanulói számára  ⇒ (pdf)
KIFIR adatbegyűjtő alkalmazás (kizárólag az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak szülei számára).  ⇒ (pdf)
Tájékoztató a középiskolából (8, 6 évfolyamos gimnáziumból, középiskola 9. évfolyamáról) átvételüket kérő jelentkezőknek  ⇒ (pdf)
Különleges bánásmódot igénylő (SNI, BTMN) tanulók részvétele a középfokú felvételi eljárásban  ⇒ (pdf)
Tájékoztató a központi írásbeli vizsgákról  ⇒ (pdf)

Beiratkozáshoz kapcsolódó információk elérhetők a következő linken: beiratkozás
RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS A 2023 / 2024. TANÉVRE
Kattintson a következő linkekre a rendkívüli felvételi eljárással kapcsolatos információk részleteihez!
Rendkívüli felvételi eljárás 2023 - Bemutatkozás, szakirányok   ⇒ (pdf)
Rendkívüli felvételi eljárás 2023 - Jelentkezési lap   ⇒ (pdf)

Tájékoztató - a KÖZÉPFOKÚ KÖZPONTI ÍRÁSBELI FELVÉTELI VIZSGÁKRÓL
TANULÓI ÉSZREVÉTEL - a központi írásbeli vizsga feladatlapjának javításával kapcsolatban (Kattintson a kiemelésre az űrlap letöltéséhez!)

Iparművészeti szakgimnázium - SZAKMAKÍNÁLÓ PLAKÁT ⇒ (jpg)