Alapfokú Művészeti Iskola

AAlapfokú Művészeti Iskolába járó diákjaink alkotásaiból minden év elején és félév végén kiállítás nyílik iskolánk aulájában. A munkák mindig színes, élénk fantáziáról árulkodnak, melyet a gyerekek változatos technikai tudással alkotnak meg.

Az őket tanító, segítő tanáraik mindig gondoskodnak a fejlődésükről, de eközben a diákok egyéni utat is bejárhatnak. Az adott témába belemélyedve mindig van lehetőségük az egyéniségüket formálni és kifejezni. Alkotó, fejlesztő munka során fejlődik a gyermekek esztétikai érzéke, erősödik a pozitív identitás tudata, érzékennyé válik a körülötte lévő világ, emberek iránt. Az elmélyült alkotás során van idő a lecsendesedésére, az élmény adta áramlattal történő haladásra.

A kiállítást megtekintő tanulók és családtagjaik, szüleik méltán lehetnek büszkék az alkotókra.

Az Alapfokú Művészeti Iskola 2022/2023-as tanévi órarendje itt megtekinthető (pdf) ⇒