Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Havi eseménynaptár

 

MÁRCIUS  PROGRAMOK
03. 01. Felvételi - Rajzkészség-felmérés
03. 02.  Felvételi - Rajzkészség-felmérés
03. 03. Kaán Károly Országos Természetismeret és Környezetismeret Verseny / 14:00'
03. 04. IV. Országos Festészetverseny
03. 07. Zrínyi Ilona Matematikaverseny - 2. forduló
03. 08. Felvételi - Rajzkészség-felmérés / Pótnap
03. 07-11. PÉNZ7 - pénzügyi és vállalkozói témahét
03. 09. Idegennyelvi munkaközösség - DSD írásbeli
03. 10. XXIV. Országos mintázásverseny
03. 11. XXIV. Országos mintázásverseny
03. 11. Országos mérések előkészítéséhez szükséges adatok elküldése az OH-nak
03. 11. Iskolai ünnepély - Megemlékezés 1848. március 15-ről
03. 11. Középiskolai tagozatgyűlés
03. 11. Zöld okos kupa - 1. forduló
03. 15. Városi ünnepi megemlékezés 1848. március 15-ről
03. 16. Úszásoktatás 6.b osztály / 10:00'-11:30'
03.16. A középfokú iskola eddig az időpontig nyilvánosságra hozza a jelentkezők felvételi jegyzékét
03.16. Kovács Margit Komplex Természettudományi Verseny - IV. forduló
03. 18. Nyuszi Kupa - Egyetemi csarnok
03. 18.  Zöld okos kupa - 2. forduló
03. 21-22. A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában
03. 22. Víz világnapja
03. 22. Zöldforgó élménynap
03. 22. Úszásoktatás 6.a osztály / 10:00'-11:30'
03. 23. Úszásoktatás 6.b osztály / 10:00'-11:30'
03. 23. Az általános iskola eddig az időpontig elzárva őrzi az eredeti, korábban beküldött tanulói adatlap egyik példányát. A módosító tanulói adatlapot ekkor kell továbbítani a Hivatalnak.
03. 23. Lázár Ervin Program - 1.a
03. 24-25. XXX. Országos rajzverseny
03. 26. Áthelyezett munkanap / március 15. hétfő
03. 28.  A Hivatal elektronikus formában megküldi a középfokú iskoláknak a hozzájuk jelentkezettek listáját ABC sorrendben.
03. 28. ÁRKÁD - 2x2x2 m-es kocka átadása
03. 29. Úszásoktatás 6.a osztály / 10:00'-11:30'
03. 30. Úszásoktatás 6.b osztály / 10:00'-11:30'
03. 31. DADA foglalkozások
03. 31. Zöld okos kupa - 2. forduló
   
IDŐPONT NÉLKÜL
  KM40 - Jubileum - Kiállítás a versenymunkákból
  Atlétikai sorversenyek
  KM40 - Miből lesz a cserebogár? - Szakgimnázium + Általános iskola
  Idegennyelvi munkaközösség: Angol és német országismereti vetélkedő a Kölcsey iskolában
  Idegennyelvi munkaközösség: DSD írásbelire felkészítés
  Cziráki Lajos Verseny - díjkiosztó
  Kondor Béla Országos Képző- és Iparművészeti Verseny
   

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.