Projektek

TANULÓI NOTEBOOK IGÉNYLÉSE

Szeretnénk értesíteni arról, hogy az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú „Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" című projektben lehetősége van tanulói notebook igénylésére.

A notebookot a tanulók ingyenesen használhatják a projekt időtartama alatt illetve addig, amíg a tanulónak jogviszonya van a jelenlegi intézményében.

Fontos tudni, hogy ha élni szeretnének ezzel a lehetőséggel, akkor a regisztrációs folyamatot a gondviselői hozzáféréssel rendelkező szülő tudja elindítani a KRÉTA rendszerben. Amennyiben a szülőknek még nincs KRÉTA hozzáférése, akkor az iskola KRÉTA adminisztrátorától lehet kérni ennek létrehozását. A szülők a regisztrációs folyamatot a KRÉTA felületen - a menüsorban található "Eszköz ügyintézés" gombra és az "Általános Szerződési Feltétel elfogadása" funkcióra kattintva indíthatják el, az adatainak megadásával, valamint az Általános Szerződési Feltételek és az Adatkezelési Tájékoztató elfogadásával!

További információkat az alábbi oldalon olvashat: