Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Akikre büszkék vagyunk

Hagyományainknak megfelelően az idei tanévben is kiosztásra kerültek az "Akikre büszkék vagyunk" díjak. Ezt a címet minden tanévben azok a tanulóink kapják, akiknek amellett hogy magatartásuk és szorgalmuk példamutató a többi tanuló számára, tanév végi bizonyítványa is kitűnő. Az alábbi képen szerepelnek a 2021/2022-es tanév díjazott tanulói. Gratulálunk nekik kimagasló teljesítményükhöz!

buszkek

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.