Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Akikre büszkék vagyunk 2022-2023

Hagyományainkhoz híven az idei tanévben is kiosztásra kerültek az "Akikre büszkék vagyunk" díjak. Ezt a címet minden tanévben azok a tanulóink kapják, akiknek amellett, hogy magatartásuk és szorgalmuk példamutató a többi tanuló számára, tanév végi bizonyítványuk is kitűnő. Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!  

A 2022 / 2023. tanévi kiváló diákjainkat megtekinthetik a Galériában.
( Kérjük kattintson a kiemelésre! )

 

Biczó Lara 2.a, LianYixuan 2.a, Oláh Emma 2.a, Pécsi Anna 2.a, Sáfár Eszter 2.a, Szemes Ábel Levente 2.a, Ballai Izabella 2.b, Borbás Olivér 2.b, Kern Máté 2.b, Pap Regina 2.b, Tuifel Dávid Péter 2.b, Viszmeg Simon 2.b, Benke Dorka 3.a, Fekete Luca 3.a, Müller Luca 3.a, Sáfár Léna 3.a, Szegi Luca 3.a, Szente Zoé 3.a, Tóth Abigél Emese 3.a, Kiss Kitti 3.b, Sárközi Bálint 3.b, Szpevár Mátyás 3.b, Bozsoki Lara 4.a, Csákvári Mira 4.b, Makra Armand 4.b, Rohrer Ákos 4.b, Szabolcsi Ábel 4.b, Szücs Zsombor 4.b, Tremmel Fanni 4.b, Tóth Barna 4.b, Werly Anna 4.b, 

Kotek Jázmin Lili 5.a, Dömötör Fábián 5.a, Dusik Csenge Boglárka 5.a, Fekete Ármin 5.b, Baranyai Lázár 5.b, Geleta Máté 5.b, Kovács Bulcsú 5.b, Ollé Dávid 5.b, Fekete Bianka 6.b, Jankoff Attila Dávid 6.b, Németh Nóra Liliána 6.b, Pap Ákos 6.b, Madár Boglárka 7.a

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.