Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Akikre büszkék vagyunk 2021-2022

Hagyományainknak megfelelően az idei tanévben is kiosztásra kerültek az "Akikre büszkék vagyunk" díjak. Ezt a címet minden tanévben azok a tanulóink kapják, akiknek amellett hogy magatartásuk és szorgalmuk példamutató a többi tanuló számára, tanév végi bizonyítványa is kitűnő. Az alábbi képen szerepelnek a 2021 / 2022-es tanév díjazott tanulói. Gratulálunk nekik kimagasló teljesítményükhöz!

Baranyai Lázár 5.a, Benke Dorka 2.a, Bozsoki Lara 3.a, Busa Róbert 8.a, Csákvári Mira 3.b, Csizmazia Emma, Fekete Ármin 4.b, Fekete Bianka 5.b, Fekete Dominik, Fekete Luca 2.a, Gaál Nóra, Geleta Máté 5.a, Hafner Petra 5.a, Kotek Jázmin Lili 4.a, Kovács Bulcsú 5.a, Léránt Lia 4.a, Liszt Letícia 8.a, Madár Boglárka 6.a, Müller Luca 2.a, Németh Gergő 2.a, Németh Nóra Liliána 5.b, Pap Ákos 5.b, Rohrer Ákos 3.b, Sáfár Léna 2.a, Seres Kinga 3.b, Szabolcsi Ábel 3.b, Szegi Luca 2.a, Szeiber Péter 8.a, Szente Zoé 2.a, Szpevár Mátyás Norbert 2.b, Szuprics Patrik 4.b, Szücs Zsombor 3.b, Tóth Abigél 2.a, Tóth Barna 3.b, Tremmel Fanni 3.b, Vida Eliza 2.a, Werly Anna 3.b

buszkek

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.