Középiskolai értesítők 2022-2023

A KÖZÉPFOKÚ ISKOLÁK ÉRTESÍTÉSI KÖTELEZETTSÉGÉNEK TELJESÍTÉSE
Tájékoztatom Önöket arról, hogy az Nkt. 81. § alapján a középfokú iskola minden év október 31-ig értesíti az általános iskolát arról, hogy az ott végzett tanulók – a középfokú iskola első két évfolyamán – a tanítási év végén milyen tanulmányi eredményt értek el. A középfokú iskola megküldi az általános iskolának a tanuló nevét, oktatási azonosítóját, továbbá az elért tanulmányi eredményeket. Az általános iskola az adatokat feldolgozza, és személyazonosításra alkalmatlan módon, az iskola honlapján, annak hiányában a helyben szokásos módon nyilvánosságra hozza. Azon végzett tanítványaink eredményeit tekinthetik meg a táblázatokban, akiknek középiskolája eleget tett törvényi kötelezettségének és a szükséges adatokat megküldte intézményünk részére.

2022 / 2023

Győri SC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum és Szakközépiskola
Tanuló 1       -    3,6

Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium