Tájékoztató elsős beíratkozáshoz

Tájékoztató elsős beíratkozók szülei részére

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az elsősök beiratkozása a 2022/2023. tanévre 2022. április 21-22-én lesz 8.00 és 19.00 óra között. A beíratást ebben a tanévben kizárólag személyesen lehet megtenni!

Kérjük Önöket, hogy a várakozás elkerülése érdekében egyeztessenek időpontot a titkárságunkon!

06-96/428 033, 06-20/262 4393

Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• személyi igazolvány,
  • lakcímkártya,
  • gyermek születési anyakönyvi kivonata,
  • szakvélemény szakértői bizottság (SNI, BTM),
  • rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény határozat.

Kérjük, hogy a gyermek OM azonosítóját kérjék el az óvódában!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy amennyiben a szükséges dokumentumokat a kréta felületére az alább ismertetett módon feltöltik, az nagymértékben felgyorsítja a beiratkozás folyamatát.