Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és
Iparművészeti Szakgimnázium 

kmamk 1

Étkeztetés 2022 október

 
TISZTELT SZÜLŐK!

Szijártó Katalin, a GMK étkezési ügyintézője értesítette intézményünket, hogy a kintlevőségi lista alapján még nagyon sokan nem utalták gyermekük októberi étkezési díját. Az utalás határideje szeptember 20-a volt. Kérjük a fizetést minél előbb pótolni, mert utalás hiányában sztornózni kell a tanuló számláját és október hónapban nem tud étkezni.

Szijártó Katalin elérhetősége: 
- mobil: +3620 475 33 68
- e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ.
Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.