Étkeztetés 2022 december

TISZTELT SZÜLŐK!

A győri GMK az alább csatolt dokumentumokban tájékoztatja Önöket gyermekük téli szünidei étkeztetésével kapcsolatban. Ezeket a leveleket megtalálják a KRÉTA rendszerben is, segítve a szélesebb körű tájékoztatást.

A téli szünidei gyermekétkeztetés térítési díjának befizetési határideje: 2022. november 18.

A téli szünidei étkeztetéssel kapcsolatos RÉSZLETEK itt ⇒ (pdf) olvashatók.
Igénylőlap ⇒ (pdf) 2022/2023. tanév Téli szünidei étkeztetés - ÉTHORDÓS EBÉD IGÉNYLÉSE
Igénylőlap ⇒ (pdf) 2022/2023. tanév Téli szünidei étkeztetés - NAPKÖZIS ELLÁTÁS IGÉNYLÉSE

A dokumentumok eléréséhez kattintson a kiemelésekre.

Szijártó Katalin   -   étkezési ügyintéző:
- mobil: +3620 475 33 68